Lampy ledowe

Lampy ledowe znajdują się w wielu domach, a ich popularność stale rośnie. Co powoduje, że metalowe lampy typu LED zyskują tak wielu zwolenników? Szereg zalet, których próżno szukać w innych rodzajach oświetlenia! Nasze metalowe lampy LED o unikalnych kształtach z możliwością regulacji wysokości to luksusowe produkty, które ozdobią dom na lata.

 

Lampy led charakteryzuje:

  • długowieczność – lampy będą działać nawet przez 10 lat, mimo użytkowania przez kilka godzin dziennie
  • niski stopień absorpcji cieplnej – praktycznie nie nagrzewają się, co zapobiega powstaniu pożaru czy uszkodzeniu klosza do lamp
  • świecą z pełną mocą od razu po włączeniu czego nie można powiedzieć np. o świetlówkachświecą z pełną mocą od razu po włączeniu czego nie można powiedzieć np. o świetlówkach
  • energooszczędne i ekologiczne w jednym – zużywają aż do 90% mniej energii niż tradycyjne żarówki
  • dostępne w wielu wzorach, kolorach, barwach światła dają tym samym pole do rozwoju wyobraźni dla projektantów, architektów i wszystkich naszych Klientów, dla których wygląd produktów oświetleniowych w domu nie jest obojętny.

Dlaczego metalowe lampy LED świecą po wyłączeniu?

Specyfika działania lamp ledowych powoduje, że świecą one przez pewien okres również po wyłączeniu zasilania. Nie jest to wada produktu czy błąd montażowy. Przyczyną takiego stanu rzeczy może być cecha elektrycznej instalacji domowej. Po wciśnięciu wyłącznika do lampy LED nadal może dochodzić niewielka ilość prądu, przez co będzie się ona delikatnie żarzyć. Druga przyczyna to obecność w lampie podświetlonego włącznika, który będzie się świecił mimo wyłączenia urządzenia. Świecenie lampy po wyłączeniu jest zatem całkowicie neutralnym zjawiskiem, które w żadnym stopniu nie wpływa na żywotność i wydajność diod.

 

Jest 10 produktów.

Pokazano 1-10 z 10 pozycji