Klosze do lamp

Dzięki wyposażeniu lampy w klosz stała się ona luksusowym produktem dekoracyjnym. Szklane klosze do lamp to synonim elegancji. Szkło to estetyczny i wbrew pozorom wytrzymały materiał zatem jest chętnie wykorzystywane na różne sposoby w aranżacji i dekoracji wnętrz. Lampa z kloszem ze szkła doskonale się prezentuje, wpasowuje się w każde wnętrze, a bogaty wybór kształtów i zdobień klosza powoduje, że może nabrać indywidualnego charakteru.

 

W katalogu naszych produktów znalazły się ponadczasowe, tradycyjne wzory oraz klosze do lamp idealnie wpisujące się w popularny, minimalistyczny trend. Stonowane kolory i niepowtarzalny styl to cechy charakterystyczne dla całej kolekcji Lamp dla Każdego.

 

Jak czyścić szklany klosz do lampy?

Czyszczenie szklanego klosza do lamp najlepiej wykonywać przy każdych większych porządkach, a najlepiej zawsze wtedy, kiedy na kopule urządzenia zauważymy kurz. Czysta lampa ze szkła poza oczywistymi względami estetycznymi przepuszcza większą ilość światła zatem regularne czyszczenie jest konieczne, aby zachować pełną sprawność i wydajność oświetlenia.

 

Najłatwiej wyczyścić klosze lamp ściennych i stojących na podłodze. Nieco trudniej wykonać tę czynność w przypadku lamp sufitowych, szczególnie kiedy klosz lampy nie jest zdejmowany. Konstrukcja lampy z kloszem szklanym zazwyczaj nie uwzględnia możliwości zdemontowania klosza do umycia.

 

Klosze najlepiej czyścić za pomocą miękkiej gąbki bądź szmatki. Proces mycia na mokro nie zaszkodzi chromowanym i patynowanym elementom ani drewnu. Największą ostrożność trzeba zachować przy usuwaniu kurzu z przewodów. Podstawową zasadą bezpieczeństwa jest każdorazowe odłączenie urządzenia od zasilania.

 

Jest 27 produktów.

Pokazano 1-12 z 27 pozycji